Директор «Київавтодору» подав у відставку через обвал мосту
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Директор «Київавтодору» подав у відставку через обвал мосту

Олександр Густєлєв заявив про свою відставку на сторінці у Facebook

«З огляду на ситуацію, що склалася навколо Шулявського шляхопроводу, і усвідомлюючи свою відповідальність як керівника комунального підприємства, я прийняв рішення і подав у відставку. Цим кроком як член команди мера столиці та міської влади в цілому намагаюся припинити брудні звинувачення в бік особисто Кличка і всієї вертикалі транспортної інфраструктури КМДА «, – написав Густєлєв.

Найближчим часом він має намір відзвітувати про стан Київавтодору за останні два роки та подати звіт щодо надзвичайної ситуації з Шулявським мостом.

Зранку, 2 березня, мер Києва Віталій Кличко ініціював звільнення заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури та глави Солом’янського району.

«Як всі знають, я ухвалив кадрові рішення. Подобається це комусь чи ні! Я ініціював звільнення заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури та глави Солом’янського району. Написав заяву і керівник «Київавтодору» Олександр Густєлєв.

Бо це відповідальність усіх – і профільного заступника, і глави району, де трапилася надзвичайна подія, і керівника підприємства, до складу якого входить КП «Київавтошляхміст», на балансі якого знаходиться шляхопровід», – сказав мер Києва.

Віталій Кличко підкреслив, що розуміє і свою відповідальність теж.

«Бо кандидатури заступників вношу я, вони є членами моєї команди. І якщо чиновник не справляється, я визнаю це і звільняю його! Заради того, щоб місто ефективно працювало, треба визнавати й виправляти помилки», – наголосив Віталій Кличко.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло