Конгрес США проведе розслідування щодо зв’язків Трампа з Росією
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Конгрес США проведе розслідування щодо зв’язків Трампа з Росією

Більшість і меншість у Конгресі дійшли згоди про необхідність такого розслідування

Комітет з розвідки палати представників США ухвалив рішення про розслідування звинувачень проти Дональда Трампа і його команди у змові з Москвою.

Представник демократів Адам Шифф заявляє, що більшість і меншість у Конгресі дійшли згоди про необхідність такого розслідування, повідомляє Reuters.

Юристи Білого дому доручили співробітникам адміністрації Трампа зберегти матеріали, які можуть бути пов’язані з російським втручанням у президентські вибори 2016 року.

«Розвідкомітет багато років розслідував дії російської влади і попереджав про ворожі дії путінського режиму на міжнародній арені й активність у кіберпросторі», ─заявив республіканець Девін Нуньєс.

За його словами, комітет вестиме розслідування щодо цих дій і розгляне питання про можливе втручання Росії в американські вибори.

Нагадаємо, розвідка США офіційно назвала президента Росії Путіна ініціатором втручання у президентські вибори. У цій кампанії, за даними розвідки, також брали участь російські хакери і телеканал RT.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло