«Укртелеком» припиняє з 1 березня надання послуг на непідконтрольній частині Донецької області

«Укртелеком» припиняє з 1 березня надання послуг на непідконтрольній частині Донецької області

Оператор втратив технічну можливість централізовано керувати обладнанням на непідконтрольній території Донецької області

ПАТ «Укртелеком» заявив про вимушене припинення надання послуг на окупованих територіях Донецької області у зв’язку з втручанням невстановлених осіб у роботу мережі та внаслідок захоплення офісу озброєними особами.

Про це йдеться у заяві, розміщеній на сайті «Укртелекому». Таким чином компанія повідомляє про ситуацію НКРЗІ, відповідні правоохоронні органи та інших операторів зв’язку.

Зазначається, що оператор втратив технічну можливість централізовано керувати обладнанням на непідконтрольній території Донецької області і, відповідно, локальний фрагмент мережі оперативно відключено від загальнонаціональної мережі.

«Припинено надання послуг телефонного зв’язку та доступу до мережі інтернет для майже 200 тисяч осіб», – підкреслюється в оголошенні «Укртелекому». 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло