Московський суд продовжив арешт Липецької кондитерської фабрики у РФ
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Московський суд продовжив арешт Липецької кондитерської фабрики у РФ

Арешт об'єктів нерухомості Roshen продовжено до 13 червня

Московський суд продовжив арешт Липецької кондитерської фабрики у РФ
Фото: pixabay.com

До 13 червня Басманний суд Москви продовжив арешт Липецької кондитерської фабрики, що входить у корпорацію Roshen президента України Петра Порошенка.

«Суд подовжив арешт об'єктів нерухомості Roshen до 13 червня», – про це «РИА Новости» повідомила прес-секретар суду Юнона Царьова. 

У грудні 2016 року судом було накладено арешт на 14 об'єктів нерухомості фабрики в рамках кримінальної справи про викрадення з бюджету РФ 180 млн руб. за допомогою незаконного відшкодування податку на додану вартість. У тому числі арешт накладено на склад готової продукції, чотири цехи, будівлю підсобного корпусу та сім земельних ділянок загальною площею понад 700 000 кв. м. Кого конкретно слідство вважає організатором махінацій, не повідомлялося. Вартість нерухомості (цехів, земельних ділянок, підсобних приміщень) – майже 1,5 млрд руб.

Нагадаємо, 20 січня на сайті корпорації Roshen з’явилося оголошення про зупинку виробничої діяльності Липецької кондитерської фабрики. Таке рішення, згідно заяви корпорації, прийнято з економічних та політичних причин. Повна зупинка виробництва й консервація виробничих та інфраструктурних об'єктів запланована на квітень 2017-го.

«Як повідомлялося неодноразово раніше, арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений Слідчим Комітетом Російської Федерації в рамках порушеної кримінальної справи, зробив продаж фабрики неможливим», – підкреслено у повідомленні.

Починаючи з 2013 року, виробництво продукції на Липецькій кондитерській фабриці скоротилося втричі. Причиною цього корпорація назвала різке зниження асортименту після необґрунтованої заборони Росспоживнаглядом у 2013 році імпорту української продукції Roshen на територію РФ, а також активну дискредитацію діяльності фабрики у російських та українських ЗМІ і тиск органів влади в ряді регіонів на торговельні організації через продажі продукції Липецької кондитерської фабрики. Серед причин кризи на виробництві називається й зниження загального рівня купівельної спроможності населення.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло