«Метінвест» втратив контроль над усіма своїми підприємствами в зоні АТО

«Метінвест» втратив контроль над усіма своїми підприємствами в зоні АТО

В активі холдингу на цих територіях перебувало вісім виробництв

«Метінвест» втратив контроль над усіма своїми підприємствами в зоні АТО
Фото: pixabay.com

Металургійна група «Метінвест» заявила про втрату контролю над усіма своїми підприємствами на території, що тимчасово не контролюються Україною, у Донецькій та Луганській областях.

«Внаслідок вимог керівництва невизнаних республік про необхідність перереєстрації підприємств, що знаходяться в так званих «ДНР» та «ЛНР», група «Метінвест» заявляє про повну втрату контролю над роботою всіх своїх активів на ТНТ», – повідомили в прес-службі групи.

Йдеться про такі підприємства, як Єнакіївський металургійний завод, Макіївський метавод, Єнакіївський коксохімпром, Харцизький трубний завод, «Комсомольське рудоуправління», «Краснодонвугілля», «Донецьккокс» і «Метален».

У холдингу уточнюють, що на ці підприємства зайшли невідомі, які вимагали перереєструвати підприємства в юрисдикції невизнаних республік. У разі відмови вони погрожували людям на підприємствах фізичною розправою. Також невідомі почали проводити на зазначених виробництвах інвентаризацію та опис майна.

«Оскільки група «Метінвест» не може піддавати співробітників ризику і порушувати законодавство України, компанія вважає за неможливе продовжувати якусь господарську діяльність на цих підприємствах», – йдеться в заяві групи.

Співробітникам було запропоновано працевлаштуватися на інших підприємствах компанії, розташованих у Запоріжжі, Кривому Розі та Маріуполі.

Нагадаємо, ДТЕК також заявила про втрату контролю над своїми підприємствами на тимчасово окупованих територіях.

14 березня у окупованому Донецьку було припинено діяльність благодійного фонду «Поможем» Ріната Ахметова.

Сьогодні на терміновому засіданні Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення. Кабміну доручено оперативно розробити та запровадити план заходів із забезпечення безпечного й надійного функціонування паливно-енергетичного та металургійного комплексу України, проаналізувати негативний вплив на  економіку й бюджет країни, а також вжити заходів щодо їх мінімізації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло