Ще $54 млн США виділили Україні на підтримку реформ

Ще $54 млн США виділили Україні на підтримку реформ

Кошти мають бути спрямовані на боротьбу з корупцією і розвиток демократії

Ще $54 млн США виділили Україні на підтримку реформ
Степан Кубів
Фото УНIАН

Уряд Сполучених Штатів виділив Україні $54 млн додаткової допомоги на реформи та боротьбу з корупцією.

Про це повідомив «Голос Америки».

Міжурядову угоду на цьому тижні підписали перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів і директор місії агентства США із міжнародного розвитку Сьюзен Фріц.

Зазначається, що $54 млн мають бути спрямовані на підтримку критично важливих реформ. Вказаний транш технічної допомоги від американских платників податків піде на боротьбу з корупцією, економічні перетворення і розвиток демократії.

Степан Кубів повідомив, на що саме будуть витрачені ці кошти: «Перше – це енергетична сфера. Другий напрямок – дотримання норм верховенства права». Третій, найголовніший на його думку напрямок, це підзвітність уряду України громадянам України.

«Я переконана, ця додаткова допомога ще на крок наблизить український народ до того рівня добробуту демократії, якого він прагне, і на який заслуговує», – зазначила посол США в Україні Марі Йованович.

Нагадаємо, палата представників Конгресу США передбачила виділення $150 млн на військову підтримку України. Надання Києву коштів закладене у законі про асигнування на військові потреби в новому фінансовому році – до 1 жовтня 2017-го.

Закон ухвалили більшістю голосів депутатів палати представників у середу, 8 березня. Військова підтримка має включати летальне озброєння оборонного спрямування.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло