Тайвань заморозив банківські рахунки Uber через несплату податків

Тайвань заморозив банківські рахунки Uber через несплату податків

Сервіс таксі припинив роботу на Тайвані через надто великі штрафи

Тайвань заморозив банківські рахунки Uber через несплату податків

Влада Тайваню заморозила активи онлайн-сервісу таксі Uber в рахунок несплачених сервісом податків, передає 24today.net з посиланням на Центральне інформаційне агентство Тайваню.

Буде заморожено банківські депозити Uber на суму майже 384 тис. доларів, а також вилучено обладнання з офісу в Тайбеї. За даними місцевої податкової служби, Uber не виплатив податки за 2015 рік і заборгував владі острова близько 1,67 млн доларів США. Податкова служба прийняла рішення про замороження рахунків, щоб не допустити приховування активів Uber.

У лютому Uber оголосив про припинення роботи на острові Тайвань через штрафи з боку місцевої адміністрації.

На початку цього року влада Тайваню прийняла закон, згідно з яким порушників правил пасажироперевезень будуть штрафувати на суму до 25 млн тайванських доларів. В Uber заявили, що компанія прислухалася до побажань влади, проте онлайн-сервіс все одно був оштрафований.

Як повідомив портал TechCrunch, в Uber створили навігаційну систему спеціально для своїх водіїв. «Ми розробили продукт тільки під водіїв. Щоб сидячи за кермом вони могли бачити всі об'єкти на екрані смартфона, зручно сидячи в кріслі», – пояснила керівник проекту Карт від Uber Майя Чоксі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло