Сбербанк заблокував клієнтам кредитні картки

Сбербанк заблокував клієнтам кредитні картки

Клієнти банку не можуть розплачуватися кредитними картами

Сбербанк заблокував клієнтам кредитні картки

Сбербанк Росії в Україні заблокував фізичним особам видаткові операції по кредитним карткам. Про це банк повідомив на своїй офіційній сторінці.

«Інформуємо вас про тимчасове заблокування видаткових операцій по кредитним картам для фізичних осіб. При наявності заборгованості по вашій картці, кредитний ліміт встановлений на рівні поточної заборгованості», – йдеться в повідомленні.

При цьому картки можна поповнювати. Коли вони будуть розблоковані, банк не повідомляє.

До цього фінустанова ввела обмеження на зняття готівки з карт на рівні 20 тис. грн і $800 на добу. Пізніше ліміт збільшили до 30 тис. грн.

Нагадаємо, 15 березня активісти заклали бетонними блоками відділення Сбербанку в Дніпрі. 13 березня аналогічна акція пройшла біля головного відділення банку в Києві. Протестуючі вимагали закриття російського банку в Україні.

7 березня стало відомо, що Сбербанк погодився обслуговувати клієнтів з невизнаними світовою спільнотою і Україною «паспортами» т. з. «ДНР» та «ЛНР».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло