У Дніпрі зацементували відділення Сбербанку

У Дніпрі зацементували відділення Сбербанку

Активісти вимагають закриття банку в Україні

У Дніпрі зацементували відділення Сбербанку
Фото УНIАН

Сьогодні представники «Національного корпусу» вимагали закрити відділення української «дочки» російського Сбербанку в Дніпрі.

Активісти спочатку перекрили вхід до відділення бетонними блоками, а потім їх зацементували. Співробітники банку через це не змогли вийти з приміщення, і співробітникам поліції довелося їх евакуювати. Також активісти зафарбували логотип банку жовтою і блакитною фарбою. Саму будівлю вони заклеїли листівками «Увага! Це банк країни-агресора. Він буде закритий, терміново забирайте свої гроші!».

Прес-служба банку повідомила, що відділення тимчасово не працює.

Варто також відзначити, що з 16 березня Сбербанк в Україні вводить обмеження на зняття готівки. Тепер один клієнт може зняти не більше 30 тис. грн в день. Це стосується і зняття готівки з депозитів. Про це йдеться на офіційній сторінці банку.

У самому банку обмеження називають тимчасовими і пояснюють порушенням графіків інкасації відділень і банкоматів філіальної мережі.

«У зв'язку з неправомірними діями третіх осіб по блокуванню головного офісу Сбербанку, заподіяння фізичної шкоди банкоматів банку, що спричинило за собою порушення графіків інкасації відділень/банкоматів філіальної мережі банку, повідомляємо про встановлення з 15 березня 2017 року тимчасових лімітів на видачу готівкових коштів з поточних рахунків фізичних осіб через каси банку в розмірі 30 тисяч гривень (еквівалент в інших валютах) в добу на одного клієнта», – інформує Сбербанк.

Нагадаємо, раніше в Києві активісти замурували головний офіс Сбербанку.

7 березня стало відомо, що Сбербанк погодився обслуговувати клієнтів з невизнаними світовою спільнотою і Україною «паспортами» т. з. «ДНР» та «ЛНР».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло