У Криму заговорять українською

У Криму заговорять українською

Поки що по радіо

У Криму заговорять українською
Сергій Аксьонов
Фото УНIАН

Херсонська обладміністрація розмістила на своєму офіційному сайті оголошення щодо початку трансляції українського мовлення на тимчасово окупованій території півострова Крим.

«17 березня з 12.30 до 14.00 в ефірі радіопередачі «Херсон ФМ» (на новій частоті у селі Чонгар – 107,8 МГц,  у Херсоні – 99,4 МГц) проходитиме пряма трансляція інтерактивної програми, присвяченої відновленню українського мовлення на тимчасово окупованій території Крим», – йдеться у повідомленні Херсонської ОДА.

Нагадаємо, зведення вежі у селі Чонгар заввишки 150 м дало можливість ретранслювати українського мовника, крім території Херсонської області, на значній частині анексованого Криму.

Окупаційна влада Криму почала поширювати чутки щодо встановлення додаткових передавачів задля розширення трансляції сигналу своїх веж на окупованій території півострова із залученням територій Херсонщини.

Очільник області Андрій Гордєєв прокоментував заяви наступним чином: «Передавачі, які вони нібито встановили для поширення мовлення на нашу область – малої потужності. Більше того, ті вежі в Джанкої – занизькі для вторгнення з них в мовленевий простір Херсонщини».

«Такі заяви – фейк, бо насправді вони неспроможні позбавитись українського сигналу, який вже лунає з нової 150-метрової вежі на Чонгарі», – запевнив представників ЗМІ голова облдержадміністрації.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло