У Тбілісі повідомили про розміщення Росією в Абхазії зенітних ракетних систем

У Тбілісі повідомили про розміщення Росією в Абхазії зенітних ракетних систем

Розміщення ЗРС С-300 в Абхазії може бути спрямоване не проти Грузії, де нема сучасних ВПС, а проти активності НАТО у Чорному морі

Очільник МЗС Грузії Михайло Джанелідзе стурбований повідомленнями щодо введення Російською Федерацією до Абхазії додаткових зенітних ракетних систем С-300.

Про це повідомив «Інтерфакс».

«Є інформація про ввезення до Абхазії додаткових російських комплектів С-300. Ці дії російської сторони – так само, як і рішення щодо входження до складу російських Збройних сил підрозділів Південної Осетії – ще раз підтверджують, що російська політика орієнтована на анексію, а не на забезпечення миру та безпеки», – заявив у п’ятницю, 17 березня, на брифінгу Джанелідзе.

Секретар Ради нацбезпеки Грузії Давид Раквіашвілі не виключає, що розміщення Росією ЗРС С-300 в Абхазії спрямоване не проти Грузії, у якій немає сучасних ВПС, а проти активності НАТО в Чорному морі.

Зазначимо, 5 березня у Південному військовому окрузі РФ розпочалися масштабні польові виходи з'єднань та частин військ ППО, в яких задіяно понад 2000 військовослужбовців і 500 одиниць озброєння. Польові виходи, згідно інформації від Міноборони РФ, триватимуть до 10 квітня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло