Україна – одна з найнещасніших у світі країн

Україна – одна з найнещасніших у світі країн

Порівняно з минулим роком вона опустилася в рейтингу ще на 9 позицій

Україна – одна з найнещасніших у світі країн
фото з відкритих джерел

20 березня у світі відзначають Міжнародний день щастя. У зв’язку з цим опубліковано свіжий звіт World Happiness Report ─ в якому вимірюються показники щастя для різних країн, передає Deutsche welle. Цей звіт, починаючи з 2012 року, публікується з ініціативи ООН.

Україна в даному рейтингу опинилася аж на 132 місці, між Ганою та Угандою. Таким чином, вона стала найнещаснішою серед європейських країн. Минулого року Україна була ще на 123 місці.

Першою в рейтингу стала Норвегія. У топ-5 також потрапили Данія, Ісландія, Швейцарія і Фінляндія. Крім того, в десятці щасливих ─ Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Австралія і Швеція.

Росія опинилася на 49-у місці, піднявшись на сім позицій. Німеччина у цьому рейтингу посіла 16-те місце.

На останніх місцях Руанда, Сирія, Танзанія, Бурунді і Центральноафриканська республіка.

Для складання рейтингу враховувалися такі фактори, як рівень ВВП на душу населення, рівень соціальної підтримки громадян, кількість років здорового життя, впевненість у тому, що в разі біди можна розраховувати на підтримку рідних і близьких, свобода самостійно приймати життєво важливі рішення, щедрість (зроблені пожертви) і ставлення до корупції.

Нагадаємо, Україна увійшла в топ-5 «найнещасніших» економік світу. Про це свідчить Індекс нещастя, складений виданням Bloomberg на основі даних із 63 країн про безробіття й інфляцію.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло