Євросоюз збільшить фінансову допомогу Італії на мігрантів

Євросоюз збільшить фінансову допомогу Італії на мігрантів

Кількість біженців за останню добу різко зросла

Євросоюз збільшить фінансову допомогу Італії на мігрантів
Фото IOM | UN Migration Agency

Як повідомляє Associated Press, Єврокомісія прийняла рішення виділити Італії додаткові 12,2 млн євро в рамках фонду надзвичайного фінансування, щоб допомогти підвищити прикордонний контроль і посилити можливості для порятунку мігрантів, які часто наражають своє життя на небезпеку, перетинаючи Середземне море.

«Після виділення цих додаткових коштів, загальна сума допомоги Італії з фонду надзвичайного фінансування сягне близько €75 млн, які надійдуть додатково до 592,64 млн євро, що вже були виділені Італії в рамках Фонду внутрішньої безпеки (ISF) і Фонду з надання притулку, міграції та інтеграції Фонду (AMIF) на 2014-2020 роки», – додали в Єврокомісії.

За даними італійської берегової охорони, з початку 2017 року в Італію прибули вже 16 206 біженців, при цьому щонайменше 542 людини загинули. За аналогічний період минулого року берегів Італії досягли морським шляхом 11 911 нелегальних мігрантів.

Як повідомляють ЗМІ, за останню добу У Середземному морі поблизу лівійського узбережжя під час 25 різних рятувальних операцій було виявлено 3315 біженців.

Рятувальники німецько-італійсько-французької недержавної організації SOS Mediterranee протягом однієї ночі з дев'яти плавзасобів врятували 946 біженців, серед них 200 дітей, які перебували без супроводу і ризикували своїми життями.

Територія Лівії зараз є вузловим пунктом для міграційних потоків з Африки в бік Європи і ареною діяльності численних угруповань нелегальних перевізників людей.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло