Військова прокуратура: Фонд гарантування прослуховував сам себе
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Військова прокуратура: Фонд гарантування прослуховував сам себе

В прослуховуванні звинувачують керівництво фонду і співробітника СБУ

Військова прокуратура Київського гарнізону отримала від Печерського районного суду дозвіл на доступ до телефонних розмов заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Суд прийняв таке рішення ще 10 березня і прокуратура отримала дані про переговори топ-менеджера ФГВФО за період з 1 грудня 2016 року по 6 березня 2017 року з використанням сім-карти Lifecell. 

Доступ стосувався розслідування кримінального провадження, яке було розпочато 6 лютого 2017 року по ознаками кримінального правопорушення ч.2 ст.359 КК (незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації).

«З матеріалів випливає, що оперуповноважений ГУ КЗЕ СБУ в співучасті з посадовими особами ФГВФО, а саме: заступником директора-розпорядника, директором департаменту врегулювання неплатоспроможних банків, начальником відділу забезпечення роботи керівництва, начальником управління внутрішнього аудиту, директором фінансового департаменту, з метою використання у власних корисливих цілях, організували встановлення спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації в приміщенні ФГВФО», – йдеться в ухвалі суду.
Заступниками директора-розпорядника ФГВФО на той момент були Андрій Оленчик і Наталя Радуха.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло