ДПЗКУ отримала 607 млн грн відшкодування ПДВ за 2016 рік

ДПЗКУ отримала 607 млн грн відшкодування ПДВ за 2016 рік

Неузгодженим залишається ПДВ в розмірі 104,6 млн

Державна продовольчо-зернова корпорація України отримала 607 млн грн відшкодованого податку на додану вартість за 2016 рік. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«У жовтні ми отримали перші 60 млн гривень відшкодованого податку на додану вартість. Станом на сьогодні, завдяки проведеній спільній роботі з ДФС, держкорпорації вже відшкодовано з бюджету 607 млн гривень», – цитується в повідомленні заступник голови правління ДПЗКУ Олександр Сень.

З урахуванням отриманих виплат, зберігається заборгованість бюджету з відшкодування ПДВ за 2016 рік розміром 664,5 млн гривень.

«При цьому, за результатами перевірок, неузгодженим залишається ПДВ в розмірі 104,6 млн. гривень, який сформувався із закупівель в період лютого-червня 2016 року. Ми зараз проводимо зустрічні перевірки по проведеній за цей період закупівельній діяльності з метою оскарження рішень на цю суму», – зазначив заступник голови правління держкорпорації.

ДПЗКУ створена урядом України в серпні 2010 року. До її складу входить розгалужена мережа філій – лінійні і портові елеватори, млини, комбікормові і круп'яні заводи.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло