Суд виніс виправдальний вердикт у справі Марушевської

Суд виніс виправдальний вердикт у справі Марушевської

Зал вибухнув оплесками на рішення суді

Суд виніс виправдальний вердикт у справі Марушевської
Юлія Марушевська
Фото УНIАН

Екс-глава Одеської митниці Юлія Марушевська отримала виправдальний вердикт в справі про видачу співробітникам митниці та особисто собі по 500 грн премії на 8 березня.

Головуючий на суді Олексій Стариков заслухав пояснення екс-керівника митниці Марушевської, доводи сторін захисту та обвинувачення й виніс виправдальний вердикт, який зустріли оплесками присутні в судовій залі одеські громадські активісти та журналісти.

«Ніякого корупційного умислу при виданні наказу «Про виплату одноразової премії жінкам на честь свята 8 березня» у мене не було. Я йшла на роботу в митницю, не ставлячи за мету збагачуватись, а хотіла щось змінити в цій країні. Винною себе не вважаю ще й тому, що приурочений до 8 березня наказ був погоджений, згідно з регламентом ДФСУ, юридичним відділом та відділом внутрішньої безпеки, які не виявили жодних порушень», – зазначила в суді Марушевська.

Нагадаємо, Марушевська подала у відставку у листопаді 2016 року. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло