Депутати знову провалили призначення аудитора НАБУ
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Депутати знову провалили призначення аудитора НАБУ

Найджел Браун не пройшов до комісії з аудиту

Народні депутати України не змогли делегувати Найджела Брауна за своєю квотою до складу комісії з аудиту Національного антикорупційного бюро.

«За» рішення проголосували 200 народних депутатів при мінімальних 226 голосах. «Проти» були 60 парламентарів. Перед цим голова парламенту Андрій Парубій виніс на рейтингове голосування кандидатури як Брауна, так і другого кандидата – Роберта Сторча. В ході рейтингового голосування перший кандидат набрав більше голосів, після чого його кандидатуру винесли на голосування для затвердження незалежним аудитором НАБУ.

Після провального голосування спікер українського парламенту доручив комітету з питань запобігання та протидії корупції «доопрацювати це питання в нормальної і спокійній атмосфері і винести на розгляд Верховної Ради України».

Нагадаємо, на засіданні 23 лютого Верховна Рада теж не змогла обрати кандидата до складу комісії, відповідальної за аудит ефективності діяльності НАБУ. Тоді пропонувалась кандидатуру американця Роберта Сторча.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло