У квітні зміняться тарифи атомних і гідроелектростанцій
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У квітні зміняться тарифи атомних і гідроелектростанцій

НКРЕКУ переглянула тарифи для державних компаній-монополістів

З квітня 2017 року тариф українських атомних станцій НАЕК «Енергоатом» виросте з 46,64 коп./КВт • год до 48 коп./КВт • год (без ПДВ). А тариф електростанцій ПАТ «Укргідроенерго» навпаки – знизиться з 27,93 коп. до 21,7 коп. за 1 кВт • год (без ПДВ). Такі рішення прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Незважаючи на зниження тариф для гідроелектростанцій, НКРЕКУ вирішила підвищити для «Укргідроенерго» на 6% ставку плати за робочу потужність на другий квартал 2017 року – до 143,206 тис. грн за 1 МВт (без ПДВ).

Комісія анонсувала перегляд тарифів для атомної і гідрогенераціі ще в грудні 2017 року, коли, як зазвичай, знизила тариф «Енергоатому» на перший квартал року. Однак навіть після запланованого підвищення в квітні тариф для атомних станцій не досягає рівня, який «Енергоатом» просив встановити на 2017 рік.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло