У квітні зміняться тарифи атомних і гідроелектростанцій

У квітні зміняться тарифи атомних і гідроелектростанцій

НКРЕКУ переглянула тарифи для державних компаній-монополістів

З квітня 2017 року тариф українських атомних станцій НАЕК «Енергоатом» виросте з 46,64 коп./КВт • год до 48 коп./КВт • год (без ПДВ). А тариф електростанцій ПАТ «Укргідроенерго» навпаки – знизиться з 27,93 коп. до 21,7 коп. за 1 кВт • год (без ПДВ). Такі рішення прийняла Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Незважаючи на зниження тариф для гідроелектростанцій, НКРЕКУ вирішила підвищити для «Укргідроенерго» на 6% ставку плати за робочу потужність на другий квартал 2017 року – до 143,206 тис. грн за 1 МВт (без ПДВ).

Комісія анонсувала перегляд тарифів для атомної і гідрогенераціі ще в грудні 2017 року, коли, як зазвичай, знизила тариф «Енергоатому» на перший квартал року. Однак навіть після запланованого підвищення в квітні тариф для атомних станцій не досягає рівня, який «Енергоатом» просив встановити на 2017 рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло