Українська армія невдовзі отримає фактично нову БМП
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Українська армія невдовзі отримає фактично нову БМП

БМП буде оснащена сучасним цифровим комплексом керування вогнем, потужним арсеналом озброєння і двигуном Deutz

Українська армія невдовзі отримає фактично нову БМП
Фото: "Укроборонпром"

На одному з військових полігонів у Житомирській області проведено випробування двох бойових модулів – «Шквал» та «Стілет». Вони призначені для озброєння глибоко модернізованої БМП, спроектованої на Житомирському бронетанковому заводі.

Про це повідомляє «Укроборонпром».

Модуль «Шквал» оснащений 30-мм гарматою і автоматичним гранатометом, кулеметом, а також керованим ракетним озброєнням для знищення бронетехніки противника на відстані до 5 км. А «Стілет» вирізняється посиленим бронюванням й аналогічним комплектом озброєння, до того ж оснащений гарматою ЗТМ-2.

Під час випробувань фахівці Житомирського бронетанкового заводу, інших підприємств-учасників концерну та Міноборони України проаналізували точність, швидкість та ефективність роботи кожного бойового модуля.

Вогневі випробування, а також інші тести, що проводяться на військових та випробувальних полігонах, надають можливість фахівцям Міністерства оборони отримати всебічну інформацію для ретельного аналізу та обрати найкращий з цих двох бойових модулів.

Як тільки Міноборони визначиться з вибором та замовить обраний модуль, «Укроборонпром» оперативно розгорне виробництво глибоко модернізованих БМП для оснащення української армії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло