Найбільша азіатська інтернет-компанія Tencent обігнала Alibaba

Найбільша азіатська інтернет-компанія Tencent обігнала Alibaba

Капіталізація компанії суттєво зросла

Найбільша азіатська інтернет-компанія Tencent обігнала Alibaba
Фото FEI KUANG/flickr

Як повідомляє Financial Times, найбільша інтернет-компанія Азії Tencent у четвертому кварталі 2016 року збільшила чистий прибуток у 47% ─ до 10,53 млрд юанів ($1,5 млрд), проте результат виявився гіршим за середній прогноз експертів (11,75 млрд юанів). При цьому доходи Tencent підскочили на 44% до 43,9 млрд юанів, що загалом співпало з прогнозами.

Цифри підтверджують роль Tencent як провідної екосистеми ігор, спілкування та платежів ─ поряд з безліччю інших сервісів, таких як музика і читання, та характерних для Китаю особливостей життя.

Дохід підрозділу Tencent, який включає онлайн-ігри, соцмережі та месенджери, зріс у четвертому кварталі на 27% ─ до 29,19 млрд юанів. Виторг компанії від онлайн-реклами підвищився на 45% і склав 8,29 млрд юанів. У 2016 році сукупний прибуток компанії виріс на 42%, до 41,4 млрд юанів.

З початку року капіталізація компанії збільшилася на 20%, і за цим показником вона обійшла свого конкурента, Alibaba Holdings, ставши найдорожчою компанією на ринках, що розвиваються ─ її ринкова вартість становить близько $270 млрд проти $262 млрд у Alibaba.

Коментуючи свої плани на 2017 рік, Tencent повідомив, що хоче розширити популярність своїх ігор для смартфона, а також запустити нові ігри для ПК.

Китайське тріо технологічних гігантів ─ Baidu, Alababa й Tencent ─ у ЗМІ називають BAT. Всі вони зараз активно скуповують контент, особливо блокбастери та спортивні репортажі.

Нагадаємо, на днях група компаній, серед яких такі гіганти, як Alibaba Group, ZTE, оператор зв'язку China Unicom, а також Міністерство промисловості та інформатизації КНР об'єднають зусилля для створення блокчейн-фреймворку для інтернету речей (IoT).

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло