Вбивцю екс-депутата Держдуми РФ поранено і затримано

Вбивцю екс-депутата Держдуми РФ поранено і затримано

Подробиці гучного вбивства повідомив Антон Геращенко

Вбивцю екс-депутата Держдуми РФ поранено і затримано
Денис Вороненков
Фото УНІАН

На виході з готелю «Прем'єр-Палац» сьогодні розстріляли колишнього депутата Державної Думи Росії, громадянина України – Дениса Вороненкова. Кілера поранив охоронець Вороненкова. Його затримали. Охоронець також поранений. Обидва поранені доставлені до лікарні.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат Антон Геращенко.

За його словами, це замовне політичне вбивство. Геращенко впевнений, що воно має на меті залякати всіх тих російських депутатів і чиновників, хто спробує втекти з Росії на Захід чи в Україну, та розповісти правду про те, як функціонує російський каральний апарат.

Вбивцю екс-депутата Держдуми РФ поранено і затримано
Тіло екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова біля готелю «Прем'єр-Палас» в Києві, 23 березня 2017 р.
Фото Гонтар Володимир / УНІАН

«Він був убитий в помсту за те, що він і його дружина дали правдиві свідчення про те, як готувалася анексія Криму та напад на Донбас, – наголошує депутат. – Вбивство Дениса Вороненкова стає тепер в один ряд з вбивствами Олександра Литвиненка, Бориса Нємцова і Павла Шеремета».

Нижче розміщено прохання до водіїв авто з відеореєстраторами, які проїжджали біля «Прем'єр Палацу» близько 11:00 – 11:25, терміново зберегти відео зі своїх відеореєстраторів і передати його до поліції.

«Це необхідно для повного відновлення картини злочину», – підкреслюється у заяві.

Пізніше Антон Геращенко опублікував ще одне повідомлення стосовно цього трагічного вбивства.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло