У МЗС незадоволені заявою президента Білорусі щодо «бойовиків з України»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У МЗС незадоволені заявою президента Білорусі щодо «бойовиків з України»

Провокаційна заява президента Білорусі може призвести до погіршення відносин країн-сусідів

Провокаційна інформація про затримання на кордоні з Білоруссю нібито двох десятків бойовиків зі зброєю може обернутися для країн-сусідів погіршенням відносин.

«Привертаємо увагу, що саме партнер Білорусі по Союзній державі – Російська Федерація – у рамках гібридної агресії розвинула як на своїй території, так і на окупованих українських землях тренувальні табори для найманців і бойовиків. Підтримуючи та експортуючи тероризм, Росія цілеспрямовано підриває стабільність і безпеку в регіоні, до якого належать як Україна, так і Білорусь», – наголошують в в українському Міністерстві закордонних справ.

Міністерство наголошує на активній співпраці з ООН, зокрема в боротьбі з протидією можливого тероризму як з боку різних країн, так і Білорусі. До Міжнародного суду ООН, зазначається в заяві МЗС, передані численні докази фінансування та підтримки РФ тероризму на окупованих територіях України.

Нагадаємо, згідно повідомлення «Белта» від 21 березня, президент Білорусі під час зустрічі в Могильові з робітниками підприємства «Кроноспан» дозволив собі некоректний коментар у відповідь на запитання щодо активізації останнім часом опозиційних структур у країні.

«Ми вже кілька десятків затримали (не тих, що в автобусах, анархістів із масками), які тренувалися в таборах зі зброєю. До речі, один із таборів був у районі Бобруйська і Осиповичів. Решта таборів – в Україні. По-моєму, в Литві чи в Польщі (не буду стверджувати, але десь там). Гроші йшли через Польщу і Литву до нас. Ми буквально в ці години затримали кілька десятків бойовиків, які готували провокацію зі зброєю», – цитує Олександра Лукашенка видання.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло