На 4,6% знизилось в Україні промвиробництво у лютому-2017 порівняно з лютим-2016
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

На 4,6% знизилось в Україні промвиробництво у лютому-2017 порівняно з лютим-2016

Про це повідомила Державна служба статистики

Промислове виробництво в Україні в лютому 2017 року впало на 4,6% порівняно з аналогічним місяцем 2016 року після шести місяців зростання, в тому числі в січні цього року – на 5,6%, повідомила Державна служба статистики.

Відомство підкреслює, що з корекцією на ефект календарних днів промвиробництво у лютому-2017 до лютого-2016 скоротилося на 1,7%, що стало першим його зниженням після семи місяців зростання. По відношенню до попереднього місяця в лютому цього року промислове виробництво знизилося на 2,2%, а з урахуванням сезонного фактора – на 2,6%.

У лютому 2017 року уряд, Нацбанк та експерти очікували фіксації впливу блокади транспортного сполучення з неконтрольованими територіями на сході країни. За оцінками центробанку, торгівельна блокада ОРДЛО в цілому за підсумками цього року знизить показники промвиробництва на 4,8%.

Зокрема, Держстат вказує, що в лютому зафіксоване падіння промвиробництва в Донецькій області на 10,1%, а в Луганській – на 29%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло