Ігор Гринів йде з посади керівника фракції БПП

Ігор Гринів йде з посади керівника фракції БПП

Він планує працювати радником президента щодо стратегічних питань

Очолювач парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Гринів на нараді повідомив членів своєї фракції, що вирішив покинути займаний ним пост.

Про це розказав його заступник – Сергій Березенко, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Ігор Гринів прийняв рішення залишити посаду керівника фракції, і він зробив відповідну заяву», – заявив Березенко. – Гринів сконцентрується тепер на роботі в якості радника президента України щодо стратегічних питань».

За інформацією Березенка, хто очолить фракцію БПП після Гриніва, поки що невідомо. Це питання невдовзі розглянуть.

«Я не виключаю, що в понеділок [27 березня] на фракції це питання буде стояти на порядку денному», – сказала депутат із фракції «Блок Петра Порошенко» Ірина Фріз.

Депутат повідомила, що всередині фракції вже активно обговорюються кандидати на цю посаду, втім, їхніх прізвищ поки що не називають.

При цьому вона зазначила, що немає 100-відсоткової гарантії, що в понеділок буде відомо, хто очолити фракцію.

Зазначимо, політична кар’єра Ігора Гриніва доволі різноманітна. Вже у 1990 році він був обраний народним депутатом Верховної Ради І скликання.

Далі його політичні вподобання чи то переконання раз по раз змінювалися. На початку 2000-х він був соратником Віктора Ющенка, відповідно – членом партії «Наша Україна». Потім, у 2006-му, займався виборчою кампанією Віталія Кличка на київських виборах мера. З 2007-го – він у «Блоці Юлії Тимошенко».

18 червня 2014 року президент України Петро Порошенко призначив Гриніва своїм позаштатним радником.

З липня по листопад 2014 року працював заступником голови президентської адміністрації.

На дострокових виборах восени 2014 року Гринів пройшов до Верховної Ради під №14 у списку партії «Блок Петра Порошенка». Хоча на момент виборів був безпартійним.

16 травня 2016 року Ігор Гринів обраний главою фракції БПП, після того як Юрій Луценко очолив Генеральну прокуратуру.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло