Нова процедура надання візи США: тепер проглядатимуть соцмережі

Нова процедура надання візи США: тепер проглядатимуть соцмережі

У посольстві ретельніше вивчатимуть діяльність в Інтернеті тих осіб, які викликають підозру

Нова процедура надання візи США: тепер проглядатимуть соцмережі
Фото УНIАН

Як повідомило видання Associated Press, співробітники посольства США будуть запитувати претендентів на візу про їхнє минуле і переглядати їхні сторінки в соцмережах.

Зокрема розпорядження перевіряти соцмережі дав глава Держдепартаменту США Рекс Тіллерсон. Це розпорядження стосується людей, які коли-небудь побували на територіях, захоплених «Ісламською державою» або підозрюються у зв’язках із терористами.

Працівники посольства повинні будуть ретельно перевіряти іноземців на предмет зв'язків з ІДІЛ. Охочі отримати в'їзну візу в США будуть зобов’язані повідомляти не тільки про всіх роботодавців і відвідані за останні 15 років країни, але й надати всі свої адреси електронної пошти, номери телефонів і логіни до соціальних мереж.

За даними видання, в даний час подібні перевірки носять вибірковий поодинокий характер.

Посилення заходів безпеки відбувається в рамках скерованого на боротьбу з тероризмом меморандуму президента США Дональда Трампа від 6 березня, в якому він доручив держдепартаменту та іншим відомствам посилити перевірку осіб, які в'їжджають в США.

На думку видання, нова процедура значно уповільнить обробку заяв на візу і збільшить кількість відмов у її наданні.

Нагадаємо, 6 березня президент США Дональд Трамп підписав новий міграційний указ, яким забороняється в’їзд в країну громадянам 6 країн – Ірану, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану. З цього списку виключений Ірак.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло