Нацполіція затримала головного ревізора-інспектора ДФС
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Нацполіція затримала головного ревізора-інспектора ДФС

Ревізора затримали під час отримання грошової «нагороди»

Нацполіція затримала головного ревізора-інспектора ДФС
Фото mvs.gov.ua

У Києві правоохоронці затримали головного державного ревізора-інспектора одного з управлінь фіскальної служби, повідомляє прес-служба Національної поліції.

Правоохоронці отримали інформацію, що посадовці одного з управлінь фіскальної служби столиці вирішують питання щодо зменшення штрафних санкцій за виявленні ними правопорушення. Під час перевірки інформація підтвердилась.

На одному із підприємств працівники управління ГУДФС в Києві проводили аудиторську перевірку, під час якої були виявленні порушення.

За результатами аудиту підприємству нарахували штрафні санкції. За «винагороду» у 270 тисяч гривень представники держустанови пообіцяли знизити розмір штрафу у декілька разів.

«Зустріч з представником підприємства головний державний ревізор-інспектор проводив неподалік місця свого проживання. Одержані гроші – 270 тисяч гривень, він повинен був передати керівнику управління», – повідомили у прес-службі.

Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці проводять санкціоновані обшуки за місцем роботи та мешкання фігурантів справи.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло