facebook.com
mind
Нацполіція затримала головного ревізора-інспектора ДФС

Нацполіція затримала головного ревізора-інспектора ДФС

Ревізора затримали під час отримання грошової «нагороди»

Нацполіція затримала головного ревізора-інспектора ДФС
Фото mvs.gov.ua

У Києві правоохоронці затримали головного державного ревізора-інспектора одного з управлінь фіскальної служби, повідомляє прес-служба Національної поліції.

Правоохоронці отримали інформацію, що посадовці одного з управлінь фіскальної служби столиці вирішують питання щодо зменшення штрафних санкцій за виявленні ними правопорушення. Під час перевірки інформація підтвердилась.

На одному із підприємств працівники управління ГУДФС в Києві проводили аудиторську перевірку, під час якої були виявленні порушення.

За результатами аудиту підприємству нарахували штрафні санкції. За «винагороду» у 270 тисяч гривень представники держустанови пообіцяли знизити розмір штрафу у декілька разів.

«Зустріч з представником підприємства головний державний ревізор-інспектор проводив неподалік місця свого проживання. Одержані гроші – 270 тисяч гривень, він повинен був передати керівнику управління», – повідомили у прес-службі.

Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці проводять санкціоновані обшуки за місцем роботи та мешкання фігурантів справи.