Ле Пен приїхала до Росії для зустрічі з Путіним

Ле Пен приїхала до Росії для зустрічі з Путіним

В разі свого обрання президентом вона обіцяє якомога швидше зняти з Росії санкції

Ле Пен приїхала до Росії для зустрічі з Путіним
Фото twitter.com/MLP_officiel

Президент Росії В.Путін провів у Кремлі робочу зустріч із ультраправим кандидатом у президенти Франції Марін Ле Пен. Путін запевнив очільницю партії «Народний фронт», що Росія не має жодного наміру втручатися у французькі вибори, хоча сам факт цієї зустрічі свідчить про протилежне.

Про це пише The Guardian.

Ця зустріч нагадувала попередження для Європи, що Путін знову може почати підтримку правих течій на континенті, зазначає видання.

«Ми не будемо нікуди втручатися, але ми залишаємо за собою право зустрічатися з усіма політичними силами, так само, як роблять наші європейські і американські партнери», ─ сказав Путін.

Ле Пен заявила, що в разі обрання буде обмірковувати швидке зняття санкцій з Росії, накладені у зв’язку з військовим конфліктом в Україні.

«Я знаю, що ви представляєте європейську політичну силу, яка швидко зростає», ─ зазначив Путін.

Також було запропоновано ділитися розвідданими для спільної боротьби з тероризмом, в зв’язку з нещодавнім терактом на Вестмінстерському мосту в Лондоні.

Виступаючи перед журналістами в московському готелі, вона також сказала, що не буде обговорювати фінансову підтримку своєї партії Путіним, і що підвищити свої шанси на виборах зовсім не було метою її візиту в Росію.

Ле Пен нібито поїхала в Москву на запрошення одного з депутатів Держдуми, але після зустрічі в парламенті незабаром з'явилася в телевізійних новинах з Кремля.

Нагадаємо, Ле Пен публічно підтримала анексію Криму Росією і часто висловлювала захоплення Путіним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті