За дисциплінарні проступки Вища рада звільнила одразу 33 суддів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

За дисциплінарні проступки Вища рада звільнила одразу 33 суддів

Більшість із них працювала в Луганській області

Вища рада правосуддя розглянула питання про звільнення 33 суддів із посади на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішень Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Стаття передбачає вчинення істотного дисциплінарного проступку, грубе чи систематичне нехтування обов’язками, що є несумісним зі статусом судді або виявило його невідповідність займаній посаді. Таке рішення було прийнято під час засідання 23 березня. Про це повідомляє прес-служба ВРП на своєму сайті.

Серед звільнених суддів значиться Тетяна Кириленко, яка працювала у Святошинському районному суді міста Києва. У лютому 2014 року вона брала участь у засудженні учасника масових акцій протесту.

Були також звільненні 15 судді апеляційного суду Луганської області, які «протягом тривалого часу відсутні на роботі без поважних причин, сприяють діяльності терористичної організації ЛНР, зокрема, будучи суддями України, здійснюють правосуддя від імені самопроголошеної республіки»

Ще двох суддів звільнили з тих же причин із посад у Алчевському міському суді Луганської області.

Нагадаємо, 23 лютого 2017 року Вища рада правосуддя звільнила 17 суддів на підставі вчинення ними істотних дисциплінарних проступків.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло