Антикорупційні мітинги опозиції в Росії: десятки затриманих (відео)
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Антикорупційні мітинги опозиції в Росії: десятки затриманих (відео)

На акції протесту проти корупції Медведєва вийшли тисячі росіян

Антикорупційні мітинги опозиції в Росії: десятки затриманих (відео)
фото з відкритих джерел

У неділю, 26 березня, по всій Росії почалися заплановані раніше мітинги опозиції. Акція отримала назви «Он нам не Димон» і «Димон ответит», протести пов’язані з корупцією в уряді Дмитра Медведєва. Влада оголосила більшу частину з мітингів несанкціонованими і проводить масові арешти учасників.

Зокрема, більше 30 осіб арештовано у Владивостоці, повідомляє «Овд-инфо». Затримання почалися з перших хвилин мітингу. На гарячу лінію зателефонувала жінка і повідомила, що затримали її доньку-адвоката, яка просто запитала, на яких підставах поліція збирається забрати одного з учасників мітингу.

Поліція висмикує з натовпу людей, які поводяться мирно, просто стоять, деякі з плакатами. Один із затриманих, Ігор, сказав, що стояв із прапором «Стыдно и жаль», поліція змусила прапор згорнути. Усього на мітингу близько тисячі осіб. Вже заповнено чотири автозаки, в кожному по шість осіб. Серед затриманих є неповнолітні.

У Комсомольську-на-Амурі на пікеті проти корупції затримано шість осіб, вони перебувають у відділі поліції. Про це повідомляє офіційна група заходу «ВКонтакте».

На мітингу в Южно-Сахалінську було затримано щонайменше п'ять осіб, а після мітингу ─ ще дев'ятьох.

Поліція пояснює це тим, що мітинги не було погоджено з владою, хоча, за інформацією російських ЗМІ, організаторам акції відмовляли в наданні дозволу, і доводилося звертатися в суди для їх отримання.

Опозиціонер Олексій Навальний на своїй сторінці у Facebook запевняє, що стосовно кожного затриманого учасника будуть звернення в ЄСПЛ. «Тисячі людей затримати не можна, тому всі інші у Владивостоці безперешкодно проводять нашу антикорупційну акцію», ─ стверджує Навальний, а також закликає о 14.00 збиратися на мітинг у Москві на вул.Тверській, який теж не отримав погодження з владою.

Нагадаємо, раніше Фонд боротьби з корупцією (ФБК) Олексія Навального опублікував розслідування про нерухомість очільника уряду Росії Дмитра Медведєва, яка, як йдеться в публікації, придбана незаконним шляхом.

Нагадаємо, напередодні під час акцій протесту на вулицях Мінська було затримано близько 700 людей, багатьох із заарештованих, серед яких були й люди похилого віку, було побито. Асоціація журналістів Білорусі також повідомила про затримання близько 20 журналістів, які висвітлювали події на акції протесту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло