«Нібулон» буде проводити вантажі в Іран через Росію

«Нібулон» буде проводити вантажі в Іран через Росію

Компанія планує побудувати своє підприємство на Азовському морі

«Нібулон» буде проводити вантажі в Іран через Росію
Фото nibulon.com

Компанія «Нібулон» має намір після 2018 року налагодити постачання своєї агропродукції в Іран через Азовське море і Волго-Донський канал.
Про це йдеться в повідомленні компанії, передає ЦТС.

«У 2018 році «Нібулон» планує побудувати своє підприємство на Азовському морі, в Генічеську для постачання сільськогосподарської продукції до Ірану через Волго-Донський канал», – йдеться в повідомленні.

Протяжність каналу становить 101 км. Глибина – не менше 3,5 м. На шляху проходження суден знаходяться 13 шлюзів. Судна проходять канал за 10-12 годин.

У разі реалізації згаданого проекту, судна з агропродукцією, пройшовши водними шляхами по території РФ, зможуть увійти в Каспійське море, а звідти – в іранські порти.

Півроку тому повідомлялося, що будівництво перевантажувального терміналу в Генічеську Херсонської області передбачено інвестиційною програмою компанії «Нібулон».

ТОВ СП «Нібулон» створене в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку країни. Має у своєму розпорядженні елеваторні потужності загальною місткістю понад 1,7 млн тонн, а також власний перевантажувальний термінал у Миколаєві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті