Латвійський видавець запустив Forbes Фінляндія

Латвійський видавець запустив Forbes Фінляндія

SK Media, видавець з маленької Латвії, виходить на ринки Західної Європи

Латвійський видавець запустив Forbes Фінляндія
фото forbes.fi

Forbes у понеділок 27 березня оголосив про запуск свого видання «Forbes Finland» ─ першого міжнародного видання в країнах Північної Європи, у партнерстві з SK Media Finland. Про це пише портал Talking Biz News.

Щомісячне видання фінською мовою тиражем 70 000 примірників поширюватиметься по всій Фінляндії починаючи з 28 березня. Цифровий додаток буде запущено в травні, він дозволятиме переглядати заходи та конференції у прямому ефірі починаючи з червня.

Команду працівників у Гельсінкі очолюють бізнес-журналісти Йоко Марттіла й Ханну Вуола.

«Мета «Forbes Finland» ─ принести свіжі ідеї для фінського бізнесу і допомогти йому подолати економічні труднощі останнього десятиліття», ─ наголосив у своїй заяві Фредрік Нарс, старший віце-президент СК Media Фінляндії.

«Запускаємося під гаслом: «Змінюючи бізнес, змінюємо Фінляндію». Ми сподіваємося, що розповіді про успішних підприємців з усього світу, про які Forbes пише у 38 своїх інших виданнях, допоможуть фінським бізнесменам усвідомити їхній потенціал», ─ зазначив віце-президент.

SK Media ─ це видавець із Латвії, який публікує Forbes у країнах Балтії з 2010 року. Варто наголосити, що в невеликій за кількістю населення Латвії журнал Forbes досяг найбільшого в світі тиражу з розрахунку на 1 мільйон населення. SK Media Finland планує запустити Forbes у Швеції в 2018 році та в Норвегії в 2019 році.

Раніше повідомлялося, що видавництво SK Media планувало почати випускати Forbes фінською мовою ще декілька років тому, але через кризу в Росії проект було тимчасово заморожено. Водночас економіка Фінляндії також переживала спад.

Комерційний директор «Forbes Finland» Фредрік Нарс вважає, що час для появи Forbes фінською мовою сприятливий: «Економіка поступово починає рости, можна починати розробляти нові бізнес-моделі, приймати рішення щодо кар'єри», ─ каже Нарс.

Forbes також має ліцензійні видання в Китаї, Хорватії, Індії, Ізраїлі, Кореї, Польщі, Румунії, Росії, Туреччині та Україні.

За інформацією Mind, видавець SK Media в 2016 році був зацікавлений у виході на український ринок та перезапуску «Forbes Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло