Електроди в мозок: Ілон Маск придумав, як об’єднати комп’ютер і людину

Електроди в мозок: Ілон Маск придумав, як об’єднати комп’ютер і людину

Нова технологія лікуватиме хвороби мозку і допоможе йому працювати швидше

Електроди в мозок: Ілон Маск придумав, як об’єднати комп’ютер і людину
Ілон Маск
Фото Tesla Club Belgium/flickr

Ілон Маск, засновник SpaceX и Tesla Motors, розроблятиме новий стартап Neuralink, який дозволить об'єднати людський мозок зі штучним інтелектом. Про це пише The Verge.

Компанія розроблятиме пристрої на основі технології «нейронного мережива» ─ це крихітні електроди, призначені для імплантації в мозок людини, що дозволить мозку синхронізуватися з програмним забезпеченням. У перспективі ці розробки дозволять покращити пам'ять і забезпечать людям тісніший контакт із швидкими і багатофункціональними комп’ютерними програмами, «щоб люди перестали відставати від машин», як сказано в повідомленні компанії.

Нова технологія, можливо, дозволить «завантажувати і вивантажувати» думки в мозок людини. Однак перш за все Маск зосередиться на вирішенні медичних завдань, наприклад ─ операції на мозку для покращення когнітивної функції людини.

Одним з основних завдань може бути лікування епілепсії, хвороби Паркінсона чи паралічу, вважає засновник стартапу.

Ілон Маск широко відомий своїми незвичайними ідеями. Наприклад, він готує політ людей на Марс. А нещодавно бізнесмен захотів пробурити тунель від свого будинку до аеропорту Лос-Анджелеса, щоб не стояти в міських пробках. Ілон Маск входить у рейтинг найбагатших людей світу: його грошові накопичення оцінюються в $13,8 млрд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло