«ДТЕК Нафтогаз» оголосив тендер на буріння ще чотирьох свердловин у Полтавській області

«ДТЕК Нафтогаз» оголосив тендер на буріння ще чотирьох свердловин у Полтавській області

Підрядники можуть подавати заявки до 20 квітня

«ДТЕК Нафтогаз» оголосив тендер на пошук підрядника для послідовного буріння чотирьох свердловин на Семиренківському газоконденсатному родовищі. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відповідно до тендерної документації, прийом пропозицій здійснюється до 20 квітня 2017 року.

Компанія «ДТЕК Нафтогаз» відповідає за нафтогазовий напрямок у структурі «ДТЕК». До портфелю активів «ДТЕК Нафтогаз» входять «Нафтогазвидобування» і «Нафтогазрозробка». Підприємства ведуть розвідку і видобуток вуглеводів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській і Харківській областях.

Нагадаємо, «Нафтогазвидобування» в червні-серпні минулого року завершило буріння трьох свердловин на Семиренківському родовищі у Полтавській області. Сумарний дебіт природного газу на них становить 760 000 куб. м на добу.

У січні 2017 року «Нафтогазвидобування» почало буріння нової свердловини №34 на Семиренківському газоконденсатному родовищі.

«Нафтогазвидобування» в 2016 році збільшило видобуток природного газу на 25,3% порівняно з 2015 роком, до 1 млрд 630,8 млн куб. м, газового конденсату – на 24%, до 56 100 т.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло