facebook.com
mind
ДПЗКУ збільшує обсяги виробництва готової продукції

ДПЗКУ збільшує обсяги виробництва готової продукції

Починаючи з 2016 року Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила переробку пшениці на 12%

Починаючи з 2016 року Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила переробку пшениці на 12%

Як повідомив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції Геннадій Гордієнко, за майже дев’ять місяців об’єм переробки на підприємстві перевищив минулорічні показники на 12%. Це – 164 000 тонн пшениці.

«У порівнянні з минулим сезоном, у нас дещо змінилася структура реалізації готової продукції – обсяги реалізації на внутрішньому ринку було зменшено, водночас істотно збільшено поставки борошномельної продукції на зовнішні ринки. З липня обсяги реалізації на внутрішньому ринку становили 49 000 тонн проти 63 000 тонн у минулому сезоні, а на зовнішні ринки було відвантажено майже 60 000 тонн борошна та висівок, що втричі перевищує обсяги експортних поставок 2015/2016 маркетингового року», – розповів Геннадій Гордієнко.

За словами голови департаменту елеваторної діяльності, відповідно було збільшено й обсяги реалізації продукції переробки. Так, з початку цього маркетингового року загалом було відвантажено понад 108 000 тонн, що складає 127% від планових показників та на 17% перевищує минулорічні обсяги відвантаження.

Створена в 2010 році, ПАТ ДПКЗУ є найпотужнішою державною компанією у агроекономічній промисловості України. Основні напрямки діяльності ДКПЗУ – закупівля та експорт зерна, його переробка, логістичні послуги. На підприємстві – майже 500 працівників.

Компанія впевнено лідирує за рівнем експорту борошна. ДПКЗУ експортує продукцію до країн Північної Африки, Анголи, Лівану, ОАЕ, Індонезії, Кореї, Домініканської Республіки, Венесуели.