ДПЗКУ збільшує обсяги виробництва готової продукції
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

ДПЗКУ збільшує обсяги виробництва готової продукції

Починаючи з 2016 року Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила переробку пшениці на 12%

Починаючи з 2016 року Державна продовольчо-зернова корпорація України збільшила переробку пшениці на 12%

Як повідомив директор департаменту елеваторної діяльності та реалізації готової продукції Геннадій Гордієнко, за майже дев’ять місяців об’єм переробки на підприємстві перевищив минулорічні показники на 12%. Це – 164 000 тонн пшениці.

«У порівнянні з минулим сезоном, у нас дещо змінилася структура реалізації готової продукції – обсяги реалізації на внутрішньому ринку було зменшено, водночас істотно збільшено поставки борошномельної продукції на зовнішні ринки. З липня обсяги реалізації на внутрішньому ринку становили 49 000 тонн проти 63 000 тонн у минулому сезоні, а на зовнішні ринки було відвантажено майже 60 000 тонн борошна та висівок, що втричі перевищує обсяги експортних поставок 2015/2016 маркетингового року», – розповів Геннадій Гордієнко.

За словами голови департаменту елеваторної діяльності, відповідно було збільшено й обсяги реалізації продукції переробки. Так, з початку цього маркетингового року загалом було відвантажено понад 108 000 тонн, що складає 127% від планових показників та на 17% перевищує минулорічні обсяги відвантаження.

Створена в 2010 році, ПАТ ДПКЗУ є найпотужнішою державною компанією у агроекономічній промисловості України. Основні напрямки діяльності ДКПЗУ – закупівля та експорт зерна, його переробка, логістичні послуги. На підприємстві – майже 500 працівників.

Компанія впевнено лідирує за рівнем експорту борошна. ДПКЗУ експортує продукцію до країн Північної Африки, Анголи, Лівану, ОАЕ, Індонезії, Кореї, Домініканської Республіки, Венесуели.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло