У МСП Group DF – новий капітан: штурвал передано Наталії Дворник
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

У МСП Group DF – новий капітан: штурвал передано Наталії Дворник

Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера», один з активів Дмитра Фірташа, змінив керівництво

На посаду голови морського терміналу призначено Наталію Дворник, попереднє місце роботи якої представники компанії не називають.

Як зазначено на офіційному сайті «Ніка-Тера», 23 березня на зборах трудового колективу екс-голова порту Олександр Гайду заявив, що звільняється з посади за власним бажанням. На жаль, своє рішення Гайду ніяк не прокоментував.

Цікаво, що окрім представленої раніше Наталії Дворник, порт отримав і нового начальника – ним став Алім Агакішієв, який до цього працював у «Ніка-Тера» на посаді заступника начальника морського спеціалізованого порту з економіки та фінансів.

МСП «Ніка-Тера» розташований на лівому березі Бузького лиману в 63 км від Чорного моря. Має сім причалів протяжністю близько 1500 п. м. Операційна акваторія терміналу – біля 70 га. Спеціалізується на вантажах зернових культур та мінеральних добрив. На підприємстві працює 1200 людей.

У листопаді минулого року Znaj.ua писав, що «Ніка-Тера» погрожує залишити Миколаїв без грошей через дії прокуратури, спрямовані на позбавлення порту орендованих земельних ділянок.

З 2011 року порт підпорядковується Дмитру Фірташу та його міжнародній компанії Group DF.  Основними напрямками діяльності групи є азотний, титановий і газовий бізнеси. Крім цього, серед сфер діяльності компанії – також агробізнес, медійний бізнес і навіть нерухомість.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло