Конгрес США виділить перший мільярд на будівництво стіни
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Конгрес США виділить перший мільярд на будівництво стіни

На 48 миль нової стіни на кордоні з Мексикою вже виділено фінансування

Конгрес США виділить перший мільярд на будівництво стіни
Фото Tomascastelazo/wikipedia

Адміністрація Трампа потратить перше фінансування в розмірі $1 млрд на будівництво 62 миль стіни, в тому числі на заміну деяких існуючих огорож уздовж південного кордону.

Як повідомляє CNN, $999 мільйонів, які вимагає Білий дім у вигляді бюджетної надбавки на витрати на прикордонну охорону, підуть на будівництво всього 48 миль нової стіни. Ще частину грошей буде витрачено на заміну старих огорож.

На ці кошти буде профінансовано 14 миль нової прикордонної стіни в Сан-Дієго, 28 миль нових обгороджень і шість миль нової прикордонної стіни в районі Ріо-Гранде-Веллі та 14 миль заміни огорожі в Сан-Дієго.

Також повідомляється, що Адміністрація запросила 1 млрд доларів в 2017 році і ще 2,6 млрд доларів для інфраструктури та технологій на кордоні в 2018 році.

Нагадаємо, в США оголосили конкурс на найкращий проект зведення стіни на кордоні з Мексикою. На сайті прикордонно-митної служби США була опублікована конкурсна документація для приватних підрядників, які бажають взяти участь у зведенні стіни на кордоні з Мексикою.

Висота стіни, за задумом, повинна скласти 30 футів (більше 9 м), і через неї неможливо буде перелізти без драбини.

Раніше президент США Дональд Трамп висловив бажання, щоб Конгрес виділив 1,5 млрд доларів для будівництва стіни на кордоні з Мексикою в поточному фінансовому році. У 2018 році Трамп хоче, щоб Конгрес виділив 2,6 млрд доларів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло