Піднебесна vs Троєщина: тепер метро хочуть прокласти китайці

Піднебесна vs Троєщина: тепер метро хочуть прокласти китайці

Китайський Консорціум зацікавлений збудувати четверту гілку метро у столиці

У вівторок, 28 березня, до Київської міськадміністрації завітала делегація з Китаю. Представників китайських інфраструктурних корпорацій зацікавило будівництво четвертої гілки метро в Києві, насамперед що стосується Подільсько-Воскресенського мосту.

Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Проект будівництва четвертої гілки метро досить складний, оскільки вона має проходити наземною та підземною частинами. Цей проект потребує великих капіталовкладень, але збільшення пасажиропотоку з лівого берега на правий і навпаки актуалізує питання будівництва додаткової гілки з року в рік. Тому для нас важливо, що така відома й потужна компанія зацікавилася цим проектом і виявила бажання та можливість його спільного фінансування», – розповів Микола Поворозник.

Він зауважив, що задля впровадження цього проекту київська влада повинна ще отримати підтримку уряду для надання державних гарантій. За пропозицією бізнесменів з КНДР, Київ має профінансувати 15% від загальної вартості проекту, а Китайський Консорціум – 85%.

«Ми надамо китайській делегації максимум інформації щодо проекту, організуємо зустрічі з усіма співвиконавцями задля остаточного ухвалення рішення», – резюмував Микола Поворозник.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко минулого тижня вимагав терміново розглянути на РНБО питання щодо боргу «Київського метрополітену» через загрозу його повної зупинки.

«Питання боргу Київського метрополітену має бути оперативно розглянуте на РНБО, щоб не допустити зупинки підземки», – заявив мер Києва 23 березня під час виступу на початку засідання Київради.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло