Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Борги Київського метрополітену скоро призведуть до його зупинки

Борги Київського метрополітену скоро призведуть до його зупинки

Віталій Кличко вимагає терміново розглянути це питання на РНБО

Борги Київського метрополітену скоро призведуть до його зупинки
Фото Анна Наконечна для mind.kiev.ua

Віталій Кличко вимагає терміново розглянути на РНБО питання щодо боргу «Київського метрополітену», оскільки існує загроза його повної зупинки.

«Питання боргу Київського метрополітену має бути оперативно розглянуте на РНБО, щоб не допустити зупинки підземки», – заявив мер Києва 23 березня під час виступу на початку засідання Київради.

«Загрозлива ситуація склалася навколо боргу «Київського метрополітену». Його рахунки арештовано за рішенням суду, – наголосив Кличко. – У 2009 році тодішня столична влада уклала договір про придбання ста вагонів метро на умовах фінансового лізингу з «Укррослізингом». З 2010-го по 2013-й Київ заборгував цьому підприємству майже 2 млрд грн».

Київський міський голова додав, що за позовом цієї компанії суд наклав арешт на сто вагонів столичного метро. І днями, згідно постанови суду, виконавча служба заарештувала тепер вже й рахунки КП «Київський метрополітен».

«Це пряма загроза паралізації роботи і зупинки столичного метро, – підкреслив Віталій Кличко. – У такій ситуації я звертаюся до депутатів, які представляють інтереси киян, від імені Київради звернутися до Верховної Ради, Кабінету Міністрів та СБУ, щоб ініціювати розгляд цього питання на РНБО. І в стислі терміни. Щоб метро у Києві не зупинилося».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті