Керівництво Євробачення погрожує Україні санкціями через Самойлову

Керівництво Євробачення погрожує Україні санкціями через Самойлову

Дирекція розцінює заборону на в’їзд співачці як політичні ігри

Керівництво Євробачення погрожує Україні санкціями через Самойлову
Юлія Самойлова
Фото jsvok.ru

Гендиректор Європейської мовної спілки (EBU) Інгрід Дельтенре заявила, що на Україну можуть накласти санкції через заборону в'їзду в країну представниці РФ на Євробаченні Юлії Самойловій. Про це вона розповіла в інтерв'ю швейцарському сайту Blick.

Заборона на в'їзд представниці РФ Юлії Самойловій може коштувати Україні участі в конкурсі, заявила Ігнрід Дельтенре. На її думку, конкурс використовується в «політичних іграх».

«Конкурс пісні Євробачення повинен радувати мільйони людей і об'єднувати, він не повинен використовуватися, щоб налаштувати їх один проти одного», ─ сказала гендиректор EBU.

Як пише видання з посиланням на слова гендиректора EBU , якщо в найближчі тижні не буде знайдено рішення щодо Самойлової, Європейський мовний союз нібито може застосувати санкції аж до тимчасового виключення України з Євробачення.

Видання зазначає, що зараз директор EBU «веде переговори з українським прем'єром Володимиром Гройсманом та президентом Петром Порошенко, щоб знайти задовільне рішення».

Нагадаємо, 22 березня 2017 року СБУ прийняла рішення про заборону на в’їзд Самойловій, яка раніше незаконно відвідувала тимчасово окупований Крим. В EBU запропонували транслювати її виступ по відеозв'язку. Сама співачка сподівається, що «все ще зміниться».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті