В Аргентині легалізували марихуану

В Аргентині легалізували марихуану

Канабіс можна буде використовувати в лікувальних і науково-дослідних цілях

В Аргентині легалізували марихуану
Фото pixabay.com

Парламент Аргентини в середу ухвалив закон, який дозволяє використання марихуани в медичних цілях, повідомляє Reuters.

Ініціатива була підтримана всіма 58 сенаторами, перед цим документ був схвалений Палатою депутатів. Закон набуде чинності після підпису президента країни Маурісіо Макрі.

У законі сказано, що олія канабісу може застосовуватися для лікування епілепсії, хронічних болів, фіброміалгії та інших захворювань.

«30% епілептиків не реагують на традиційну медицину», ─ сказала місцевому телебаченню лікар Ана Марія Гарсія Нікора, яка очолює групу за легалізацію марихуани, після остаточного голосування Сенату.

«Моя донька страждає на епілепсію протягом 24 років, і це можливість для неї», ─ сказала вона.

Водночас документ не знімає заборону на вирощування марихуани в особистих цілях. В Аргентині за це передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 15 років. Однак закон дозволяє вирощувати марихуану в науково-дослідних цілях.

Таким чином Аргентина приєдналася до інших країн Латинської Америки, де також легалізовано вживання канабісу в медичних цілях, ─ таких, як Чилі, Колумбія та Уругвай.

Тим часом, в США в ряді штатів марихуана вже не перебуває під забороною. Так, у чотирьох штатах ─ Вашингтоні, Орегоні, Колорадо, Алясці, ─ наркотичний засіб вже можна придбати в «розважальних» цілях.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло