У Нью-Йорку з’явиться найдовша у світі будівля

У Нью-Йорку з’явиться найдовша у світі будівля

Архітектурне диво прикрасить південний бік Центрального парку

У Нью-Йорку з’явиться найдовша у світі будівля
фото: Oiio

The Big Bend ─ найдовша будівля світу ─ може з’явитися у Нью-Йорку. Назва проекту перекладається як «великий вигин», тому що майбутня будівля матиме форму «скрепки» ─ дуже тонкої структури з двох паралельних колон, об’єднаних у верхній точці аркою в цільну конструкцію, її довжина вимірюватиметься знизу вгору від основи першого фундамента і до підніжжя другого. Про це розповідає The Telegraf.

Архітектурна студія Oiio запропонувала побудувати концептуальний хмарочос у Нью-Йорку в районі Центрального Парку. Тож незабаром серед престижних кондомініумів Манхеттена може з’явитися The Big Bend, довжина якого складе 1230 метрів.

Його планують побудувати серед розкішних житлових веж на Західній 57-й вулиці з південного боку Центрального парку, яка стала відома як «Ряд мільярдерів». На ній уже розташовані тонкі хмарочоси «111 West 57th Street» і «Christian One Portzamparc One57», а поруч знаходяться розкішні висотки «53W53» та «432 Park Avenue».

Диво архітектури також матиме ліфт, який буде їздити, повторюючи зигзаг будівлі, не тільки у висоту, а й по горизонталі, у зовнішній скляній прозорій шахті.

«Ноги» хмарочоса The Big Bend будуть охоплювати історичну будівлю, щоб вписатися у вузькі ділянки з обох її сторін. Він розташується посередині між висотками SHoP і Portzamparc.

Деякі заслужені архітектори Нью-Йорка вже висловилися проти такої великої кількості елітних житлових хмарочосів, висота яких становить 300-600 метрів. Вони наголошують, що архітектура міста давно розвивається хаотично і Нью-Йорк ризикує «бути поглинутим доларом».

Місцеві жителі також періодично скаржаться на висотки, побоюючись, що вони незабаром можуть повністю накрити тінню Центральний парк.

У Нью-Йорку з’явиться найдовша у світі будівля
фото: Oiio

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло