У файлообмінника FS.to з'явився двійник

У файлообмінника FS.to з'явився двійник

На домені FS.life заробив сайт, ідентичний FS.to

На домені під назвою FS.life з’явився сайт, ідентичний старому FS.to.

Повідомлення про перезапуск ресурсу за цією адресою знайшли журналісти AIN.ua у неофіційній групі FS у соцмережі «ВКонтакте». Вона не має прямого відношення до адміністрації оригінального сайту.

У журналістському матеріалі йдеться про те, що непрямим підтвердженням факту саме перезапуску може бути те, що на новому ресурсі збережені старі облікові записи користувачів FS.to. Збереглася навіть історія переглядів.

Ресурс оновлюється. З 30 березня по 1 квітня на нього заливався новий контент.

Редакції поки не вдалося отримати офіційного підтвердження від адміністрації FS. Ресурс на новому домені виглядає ідентично з оригінальним FS.to.

15 листопада 2016-го кіберполіція провела обшуки в офісах, дата-центрах і у будинках причетних до діяльності сайту людей. Робота ресурсу була повністю припинена.

Пізніше, у грудні-2016, глава кіберполіції Сергій Демедюк під час інтерв'ю підтвердив виданню, що допускає відновлення роботи ресурсу. Однак підкреслив, що доменне ім'я FS.to буде відібрано – на нього накладуть арешт.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло