«Укртрансгаз» проводить реконструкцію магістрального трубопроводу

«Укртрансгаз» проводить реконструкцію магістрального трубопроводу

У минулому році підприємство власними силами збудувало та замінило 20 км газопроводу Уренгой – Помари – Ужгород

Оператор газотранспортної системи України власними силами продовжує реконструкцію магістрального трубопроводу Уренгой – Помари – Ужгород.

Роботи проходять на ділянці між компресорними станціями Іллінці та Бар – укладено перші 10 км трубопроводу, повідомляє  прес-служба «Укртрансгазу».

На даний час у реконструкції задіяно понад 200 співробітників та 80 одиниць техніки філії БМФ «Укргазпромбуд».

«На сьогоднішній день зварено майже 23 км газопроводу, з них 10 км укладено у траншею», – розповів Андрій Момонт, заступник директора філії БМФ «Укргазпромбуд».

Передбачається до кінця 2017-го даний об’єкт здати в експлуатацію. Реконструкцію наступних чотирьох ділянок розпочнуть у наступному році за кошти міжнародних фінансових організацій.

Нагадаємо, транзит газу через Україну за опалювальний період зріс на 21%. Відповідні розрахунки зроблені за період тривалого опалювального сезону, починаючи з 1 жовтня 2016-го по 31 березня поточного року. 

За час поточного опалювального сезону з українських газосховищ було відібрано лише 6,7 млрд куб. м блакитного палива, що на 21% менше показників аналогічного періоду минулого року. На сьогодні у газосховищах України зберігається 8,23 млрд кубометрів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло