Україна експортує свою агропродукцію у понад 190 країн світу
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Україна експортує свою агропродукцію у понад 190 країн світу

У 2016-2017 маркетинговому році українська агропродукція може скласти понад 12% світового ринку зернових

На сьогодні Україна посідає четверте місці на світовому ринку з експорту кукурудзи, третє – на ринку ячменю і шосте – на ринку пшениці, одинадцяте – з експорту борошна, і дванадцяте – з експорту пластівців.

Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова під час відкриття XIV Міжнародної конференції «Зерно Причорномор’я-2017. Black Sea Graine».

«Україна експортує свою продукцію в понад 190 країн світу та займає провідні позиції на світовому ринку. Зокрема, за експортом олійних і зернових культур. І ця продукція формує значний економічний потенціал нашої держави», – розповіла Олена Ковальова.

Зазначимо, у січні 2017-го експорт української агропродукції склав $1,36 млрд. Це – рекордний показник за останні чотири роки. У порівнянні із січнем 2016-го зовнішні постачання сільгосппродукції збільшилися наполовину – на 53,7%.

Зростання відбулося за усіма групами товарів. А це свідчить про збільшення у світі попиту на українське продовольство.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло