Європарламент проголосував за безвіз для України

Європарламент проголосував за безвіз для України

521 євродепутат підтримав це рішення

Європарламент проголосував за безвіз для України
фото DR

Президент України Петро Порошенко на сторінці Facebook повідомив про надання Україні безвізового режиму.

У Європарламенті 521 депутат схвалив це рішення.

«Yes! 521 голос в Європейському Парламенті за безвізовий режим з Україною!», – написав він:

Yes! 521 голос в Європейському Парламенті – за безвізовий режим з Україною!

Posted by Петро Порошенко on Thursday, April 6, 2017

Цю інформацію доповнив президент Комітету ПАРЄ з питань культури, освіти, науки і медіа Володимир Арієв у своєму Facebook: «Безвіз проголосований в Європарламенті! 521 за. 75 проти. Остаточне рішення 26 квітня на COREPER2», – написав він.

Як заявила в зв'язку з голосуванням спеціальна доповідачка Європарламенту Марія Габріель, Україна виконала всі вимоги ЄС і навіть перевершила очікування.

«Ми знову підтверджуємо принцип, що кожна країна, яка відповідає критеріям, викладеним Європейською комісією, повинна отримати безвізовий режим для її громадян. Тепер справа за Радою ЄС», ─ сказала парламентарій.

Спікер парламенту Андрій Парубій привітав українців із схваленням Європарламентом рішення про запровадження безвізу ЄС з Україною, народні депутати вітали цю новину оплесками, передає Еспресо.TV. Парубій нагадав, що для безвізу були виконані 144 вимоги ЄС.

Посли країн-членів Європейського Союзу можуть розглянути питання надання Україні безвізового режиму вже 26 квітня.

Далі орієнтовно 29 квітня питання про безвіз для України буде винесено на розгляд Ради ЄС. Остання його затвердить офіційно, рішення оприлюднять, і через 20 днів після цього режим почне діяти.

Безвіз дозволить українцям в'їжджати на територію Євросоюзу терміном до 90 днів у кожен 180-денний період із діловою та туристичною метою, а також у сімейних справах. Для в'їзду на територію ЄС без візи необхідно буде мати біометричний закордонний паспорт.

Безвіз поширюється на всі країни ЄС, за винятком Ірландії і Великобританії, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло