Шварценеггер погрожує Трампу битвою у Вашингтоні

Шварценеггер погрожує Трампу битвою у Вашингтоні

Через збільшення бюджету на оборону значно скоротяться кошти на освіту

Шварценеггер погрожує Трампу битвою у Вашингтоні
відео-скрін CNN

Арнольд Шварценеггер, актор і колишній губернатор Каліфорнії, звинуватив президента США Дональда Трампа в тому, що той відбирає в школярів $1,2 млрд, урізаючи асигнування на освіту. Про це повідомляє CNN.

«Трамп обіцяв нам «зробити Америку знову великою». Отак він робить її великою? Урізаючи кошти на освіту нашим дітям?», ─ заявив Шварценеггер у присутності сотень керівників програм на національному позашкільні саміті в Університеті Південної Каліфорнії.

Актор розкритикував зміни до бюджету, запропоновані адміністрацією Трампа: «Не можна балансувати бюджет за рахунок дітей», ─ наголосив він.

Шварценеггер пообіцяв разом з керівниками програм, яких він назвав «термінаторами», влаштувати у Вашингтоні «битву» за свої права: «Ми не прийматимемо цей удар лежачи, ми ще поборемося», ─ пообіцяв актор.

У проекті федерального бюджету США адміністрація запросила на оборонні потреби в 2018 році 639 мільярдів доларів, що на 52 мільярди перевищує поточні асигнування Пентагону. Ще 2 мільярди планується спрямувати на програми із забезпечення нацбезпеки країни. Подібний підхід розкритикували у Конгресі.

Шварценеггер вже певний час «воює» з Трампом з приводу відомого реаліті-шоу «Учень знаменитості» за участю зірок, які намагаються зібрати якомога більше грошей на благодійні потреби.

Трамп вів шоу до 2015 року, але звільнився через скандали під час президентських перегонів. Показ передачі відновився зі Шварценеггером у якості ведучого, але після падіння рейтингів і відмови спонсорів у фінансовій підтримці акторові довелося покинути шоу.

Трамп, який є виконавчим продюсером шоу, звинуватив Шварценеггера в падінні рейтингів.

Арні парирував у відео, опублікованому в соцмережах: «Ей, Дональд, у мене є гарна ідея: чому б нам не помінятися роботою? ─ пропонує Шварц. ─ Ти підеш на телебачення, тому що ти такий фахівець із рейтингів, а я візьму на себе твою роботу, і тоді люди зможуть, нарешті, знову спати спокійно».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті