Суд постановив закрити «Посольство ДНР» у Чехії

Суд постановив закрити «Посольство ДНР» у Чехії

Вісім місяців знадобилося для узгодження всіх процедурних вимог

Суд постановив закрити «Посольство ДНР» у Чехії
фото DR

Обласний суд в місті Острава ухвалив рішення про початок процедури ліквідації «Представницького центру ДНР» на території Чехії, який очолює громадянка Чехії Нела Ліскова. Про це повідомляє Hlidacipes.org.

Представник обласного суду в Остраві повідомив, що голові «представництва ДНР» було направлене рішення ініціювати процедуру ліквідації.

Судове рішення було ухвалено з другої спроби. МЗС Чехії вимагало закриття ще восени минулого року, але суд заявив, що потрібна додаткова інформація.

Новину про рішення суду підтвердила й сама Н. Ліскова, очільниця терористичного «представництва».

«Я отримала документ про порушення провадження у справі про ліквідацію «посольства Донецької народної республіки», ─ написала Ліскова на одному із проросійських сайтів.

У відомстві також підкреслили, що Ліскова несанкціоновано використовувала титул «Почесний консул», який процедурно знаходиться у віданні МЗС.

Нагадаємо, у серпні 2016-го у чеському місті Острава терористи невизнаної «Донецької народної республіки» відкрили своє «представництво». МЗС Чехії пообіцяло розібратися з «консульством ДНР» ще у вересні-2016. Тоді МЗС Чехії заявило, що домагатиметься ліквідації через суд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло