ФГВФО збирається продати 15 кредитів Рівненського агрохолдингу

ФГВФО збирається продати 15 кредитів Рівненського агрохолдингу

Потенційний покупці і інвестори можуть зробити пропозиції стосовно вартості активів

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб планує виставити на продаж одним лотом права вимоги по 15 кредитам юридичних та фізичних осіб, що входять до складу агрохолдингу в Рівненській області. Про це йдеться на сайті Фонду.

Загальна заборгованість за договорами на початок 2017 року склала 1,120 млн грн. Кредити частково перебувають у заставі НБУ.

«У забезпечення виконань за договорами передано, зокрема, потужності цукрового заводу (2000 т/добу), елеватори силосного типу (90 000 т) та наземного зберігання (6000 т), потужності насіннєвого заводу та обладнання», – йдеться в повідомленні.

Об’єкти територіально розташовуються на Рівненщині. Крім того, у заставі у Дельта Банку – транспортні засоби, товари, майнові права.

Фонд запрошує потенційних покупців та інвесторів проаналізувати матеріали кредитних справ та надати свої пропозиції щодо можливої вартості активів, що перебувають на балансі АТ «Дельта Банк».

Основним напрямком діяльності бізнес-групи, до складу якої входять позичальники, є сільське господарство. Підприємства спеціалізуються на вирощуванi зернових, технiчних, бобових та олiйних культур, зокрема, пшеницi, фуражного та пивоварного ячменю, гороху, пелюшки, вики, кукурудзи, цукрових бурякiв та рiпаку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті