«Нафтогаз» шукає радника за $1,45 млн

«Нафтогаз» шукає радника за $1,45 млн

НАК проведе тендер, щоб оцінити доцільність продажу своїх єгипетських активів

«Нафтогаз України» оголосив тендер на надання інвестиційно-банківських послуг, щоб оцінити доцільність продажу своїх активів у Єгипті, а також для пошуку потенційних покупців.

Про це повідомив «Інтерфакс».

Згідно з оголошенням НАК в системі закупівель ProZorro, радник повинен проаналізувати та надати рекомендації щодо потенційних підстав продажу або передачі прав та зобов'язань щодо концесійних угод, визначити оптимальний час для укладення угоди, запропонувати заходи для максимізації інвестиційної вартості активів і скласти перелік потенційних інвесторів.

Очікувана вартість закупівлі такої послуги – $1,45 млн. Тендерні пропозиції приймаються до 3 травня 2017 року. Оцінка повинна бути здійснена до 31 грудня 2018 року.

В кінці 2016 року глава правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв повідомив, що держхолдинг розглядає можливість продажу своїх активів в Єгипті, оскільки цей бізнес не приносить особливого прибутку через падіння цін на нафту.

Зазначається. що «Нафтогаз» через свою дочірню компанію «Закордоннафтогаз» здійснює розвідку та експлуатацію двох нафтогазоносних блоків у східній пустелі Єгипту. Роботи на цих блоках, прогнозний ресурс яких становить понад 360 млн тонн нафти, ведуться згідно концесійних угод, термін їхньої дії – 28 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті