Hyundai і Kia відкликають 1,5 млн автомобілів через двигуни

Hyundai і Kia відкликають 1,5 млн автомобілів через двигуни

Обидва автовиробники втратять по 220 млн доларів

Hyundai і Kia відкликають 1,5 млн автомобілів через двигуни
Hyundai Santa Fe
фото Hyundai

Hyundai Motor Co і Kia Motors Corp заявили в п'ятницю, що вони планують відкликати майже 1,5 млн автомобілів у США та Південній Кореї через проблеми з двигунами. Про це повідомляє Reuters.

Це буде нелегкий удар для двох фірм, які борються за ключові ринки. Відкликання, за словами аналітиків, обійдеться кожній із фірм у $220 млн, і це в той час коли Hyundai і Kia зіткнутися з різким падінням продажів у Китаї і млявим попитом у Сполучених Штатах і Південній Кореї.

Під відкликання підпадають близько 1,5 мільйона Hyundai ─ Sonata і Santa Fe і Kia ─ Optima, Sorento і Sportage, повідомляє Reuters. У групі ризику опинилися автомобілі з двигунами сімейства Theta 2.

Акції Hyundai Motor на закриття торгів знизилися сьогодні на 2,4%, Kia Motors знизилися на 0,9 %.

Міністерство транспорту Південної Кореї пояснило, що через помилки у виробництві колінвалу і підшипників двигуни можуть заглохнути і зламатися.

Найбільше цих авто продали в США. Там відкличуть для усунення неполадок близько 1,3 млн машин. У Південній Кореї буде відкликано усього 171,3 тис.

Як повідомлялося раніше, в жовтні 2016 року Toyota відкликала майже 6 мільйонів автомобілів через дефект подушок безпеки.

Нагадаємо, Business Insider створив рейтинг 7 найдорожчих моделей автомобілів, які вже були представлені в 2017 році, від позашляховиків до купе.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті